slider campy2-1.jpg
_DSC8512.jpg

Wizja 

Football Dream Camp 2020

Szkolenie piłkarsko-językowe

w formie obozów Piłkarskich

"Tydzień, który zmieni 

Twoje życie" 

Naszym celem jest, aby trafiający do nas zawodnik doświadczył doskonałego tygodnia piłkarskiego.

Absolutna motywacja, pełnia profesjonalizmu oraz mądra, ciężka praca to 3 najważniejsze stany jakie wytworzy w sobie zawodnik podczas tygodniowego turnusu.

MIsja 

Football Dream Camp 2020

Na podstawie tygodniowych mikrocykli treningowych najlepszych drużyn,
w których trenowali nasi zawodnicy stworzyliśmy idealny tydzień piłkarski,
w którym każda chwila będzie przeznaczona na rozwój, przez co zawodnik będzie mógł doświadczyć stanu, do którego dąży, czyli zawodowej gry w piłkę na najwyższym poziomie.

Jak sama nazwa wskazuje tworzymy obóz marzeń. Po którym gwarantujemy, że zawodnik ponownie zdefiniuję pojęcie ciężkiej pracy i profesjonalizmu.

_DSC9060.jpg
Football Dream Camp
_DSC3804.jpg

Plan Obozu

Każdego dnia skupiamy się na

3 najważniejszych aspektach rozwoju:

 • piłkarskim

 • motorycznym

 • mentalnym

 

Zawodnicy od świtu do wieczora, mają zaplanowane zajęcia. 

2 treningi piłkarskie, trening motoryczny
i Trening Mentalny. 

Dodatkowo w planie dnia zawarte są zajęcia językowe, analizy treningów, specjalne ćwiczenia i zadania mentalne. Tydzień marzeń. Działasz tak jak zawodnicy
z zagranicznych klubów. Maks profesjonalizmu i prawdziwy reżim samodyscypliny. 

DSC_8797-kopia.jpg

turnusy2020

 1. 15.06-20.06 (poniedziałek -sobota) 

 2. 22.06-27.06 (poniedziałek - sobota)

 3. 29.06-04.07 (poniedziałek - sobota)

 4. 06.07-11.07 (poniedziałek - sobota)

 5. 13.07-18.07 (poniedziałek - sobota)

 6. 20.07-25.07 (poniedziałek - sobota)

 7. 27.07-01.08 (poniedziałek - sobota)

 8. 03.08-08.08 (poniedziałek - sobota)

_DSC7988_AM_edited.jpg

TWÓRCA

FOOTBALL DREAM CAMP 

Antoni Mielecki  

Trener Mentalny, mówca motywacyjny. Autor 5. książek. Motywuje do spełniania marzeń, pokazuje jak osiągnąć Sukces. Dzieli się wiedzą
w swoich książkach, kursach i szkoleniach oraz na kanale YouTube „Mentalna Liga Mistrzów”. Całe życie związany jest ze sportem. Wcześniej grał w piłkę nożną, był kapitanem w Wiśle Kraków, później pełnił funkcję Trenera w Akademii Wisły Kraków. Ma doświadczenie
z ponad 1500 przeprowadzonych Treningów Mentalnych z zawodnikami takich klubów jak m.in: Liverpool F.C., Aston Villa F.C., Bayer 04 Leverkusen, a także polskiej ekstraklasy, włoskiej serie A oraz kadry Polski. 

Zrzut ekranu 2020-05-29 o 17.10.17.png

Bartosz Pawluczuk

„Z całego serca polecam obozy piłkarskie prowadzone przez Trenera Antoniego Mieleckiego. Obozy Trenera Antka to zupełnie inny wymiar rzeczywistości, inne spojrzenie na piłkę nożną. Filozofia organizacji obozów jest na profesjonalnym poziomie. Bardzo intensywny tydzień, który zmieni Twoje życie. Treningi piłkarskie, motoryczne i mentalne, rozmowy indywidualne, odnowy biologiczne oraz jednostki regeneracyjne na najwyższym światowym poziomie. To wszystko podparte fundamentem - niesamowitą, zaraźliwą atmosferą oraz mega pozytywnymi, motywującymi ludźmi. Wszystko co zawodnik potrzebuje do rozwoju jest tutaj dostarczane. To początek wielkiej piłkarskiej drogi dla wszystkich. Według mnie nie ma lepszego obozu niż ten! Serdecznie polecam FOOTBALL DREAM CAMP!” ~ Bartosz Pawluczuk

Mikołaj Kuc

Obozy u Antoniego Mieleckiego to totalna petarda! Tam przekonasz się co to tak naprawdę pokonywanie strefy komfortu, zrozumiesz dzięki treningom, że niemożliwe to tylko słowo. Jak zastanawiasz się czy pojechać to nie trać ani chwili bo nigdzie nie przeżyjesz takich cudownych chwil jak tam. Dzięki tym obozom po prostu osiągniesz sukces i tu nie ma co do tego żadnych wątpliwości oczywiście jak bierzesz to na poważnie. Tam nie ma przypadkowych osób, tam są ludzie dzięki którym wzrośniesz i staniesz się lepszym człowiekiem. Ja osobiście dzięki obozom u Antka zmieniłem swoje życie więc ty zrób to samo mam nadzieje że do zobaczenia!

Wiktor Dolmov

Serdecznie Polecam obozy sportowe u Antka! Współpracujemy już razem blisko 3 lata i z pewnością mogę powiedzieć, że ja z 2017 i 2020 to dwie inne osoby właśnie dzięki obozom z Antkiem. Tam się poznaliśmy, Antek uświadomił mi co musze robić żeby moje życie stało się lepsze. Obozy Piłkarskie polepszyły wielokrotnie w krótkim odstępie czasu moje umiejętności oraz uświadomiły mnie w wielu aspektach mentalnych. Z całego serca mogę polecić te oto obozy. To najlepsze miejsce w jaki młody piłkarz może trafić!

Klaudia Socha

Obóz u trenera Antka? Jak myślisz, że wiesz dużo to tam dowiesz się jeszcze więcej. Krótko mówiąc są tam ambitne treningi w gronie ambitnych zawodników pod okiem ambitnego trenera. Jeśli chodzi o moje odczucia, to po wyjeździe z obozu od razu chciałam tam wracać. Szczerze polecam te obozy każdemu!

Maciek Czekaj

Obozy na których byłem u Trenera Antka Mieleckiego bardzo dużo wniosły do mojego życia i w dużym stopniu moje życie zmieniło się po zakończeniu obozów. Dzięki całej wiedzy wyniesionej z czasu spędzonego na treningach podczas obozu podniosłem swoje umiejętności zarówno piłkarskie jak i mentalne na wyższy poziom. Podczas obozów spotkałem niesamowitych ludzi z całej polski, którzy tak samo jak ja byli napędzani niezachwianą motywacją i obsesją doskonałości. Trening motoryczne i piłkarskie podczas  obozu były robione bardzo profesjonalnie i efektywnie. Podczas treningów ważna była  jakość ćwiczeń ale przede wszystkim ciężka praca która jest podstawą do sięgania najwyższych celów. Na treningach mentalnych otrzymałem bardzo dużo wiedzy, z zakresu między innymi motywacji, diety, pewności siebie czy planowania czasu, którą każdy piłkarz powinien posiadać. Jeśli jesteś piłkarzem lub piłkarką bardzo polecam Ci ten obóz. 

Max Trepczyński 

Obozy Trenera Antoniego Mieleckiego zawsze przebiegają intensywnie i w najlepszej atmosferze. Trener razem z Trenerką Anią zapewniają najlepsze warunki zarówno jak do treningu jak i regeneracji. Po każdym obozie wracałem naładowany pozytywną energią do dalszej pracy. Mimo tego moja mentalność wznosi się na najwyższe wyżyny poprzez trening mentalny. Fantastyczna praca we wspaniałej atmosferze i warunkach! 

Jakub Gużewski

Jedziesz na obóz, masz mgliste pojęcie co Ciebie czeka, czy dasz radę, czy podołasz, czy nie będziesz odstawał od pozostałych i zrezygnujesz...nie, nic z tych ,,rzeczy", już na samym początku obozu musisz wybrać kim jesteś, czy chcesz osiągnąć sukces ciężką pracą nad sobą i szukać granic możliwości swojego ciała...potem chcesz już tylko więcej i więcej...pomaga, otwiera, wspiera, wskazuje i zachęca, bardzo dziękuję Tobie Antoni Mielecki za świetną robotę.

Maks Malinowski

Obozy u Trenera Antka to nie są zwykłe obozy! Każdy dzień jest szczegółowo zaplanowany i dopracowany do perfekcji! Z każdego treningu wyciskamy 110%, a wszystko jest zasługą Trenera! Treningi mentalne zmieniają pogląd na rzeczywistość i motywują do działania i do odniesienia sukcesu! Z każdego obozu wracam zmotywowany i gotowy do działania! Polecam każdemu kto chce odnieść sukces bo napewno z tym Trenerem jest to możliwe!

Wiktoria Lewandowska

Piłkarskie obozy u Trenera Antka to jest coś niesamowitego! Ogromna dawka wiedzy, pokonywanie wszelkich barier. Wszystko zaplanowane na tip top i co najlepsze ludzie, którzy lecą po marzenia! Polecam z całego serca! Te obozy zmieniają życie.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA FOOTBALL DREAM CAMP 

Cena regularna1490 zł + cena noclegu i wyżywienia

Specjalna Cena Promocyjna: 1190 zł + cena noclegu i wyżywienia

Do końca promocji zostało:

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 24 godzin od zakupu turnusu.

 

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

 
DSC_0442.jpg

LOKALIZACJA

Nasze campy odbędą się w Miechowie nad Krakowem. 

Do dyspozycji mamy pełnowymiarowe boisko trawiaste, boisko ze sztuczną murawą oraz centrum kulutry i sportu w Miechowie. 

Nasi Trenerzy sprawują opiekę nad zawodnikami przez cały dzień na zajęciach od rana do wieczora. 

W tym roku rekomendujemy zawodnikom nowe opcje, zarówno pod kątem noclegu jak i wyżywienia, które będą płatne w dniu przyjazdu na turnus gotówką bezpośrednio hotelowi.

Również jest możliwość codziennych dojazdów na zajęcia do Miechowa

 

_DSC8473.jpg

OFERTA OD HOTELU I WYŻYWIENIA 

Oferta hotelu Miechus (Marii Konopnickiej 28, 32-200 Miechów)
i wyżywienia (hotelowego lub catering sporotwy dietetyczny)

 

Turnus opłacamy od razu przez stronę, natomiast nocleg

i wyżywienie są płatne dopiero w dniu przyjazdu na turnus. 

 • Nocleg w hotelu pokój ekonomiczny + wyżywienie w hotelu - cena za cały jeden turnus 450 zł* (od poniedziałku do soboty) 

 • Nocleg w hotelu pokój dwuosobowy (wyższy standard) + wyżywienie w hotelu - cena za cały jeden turnus  565 zł* (od poniedziałku do soboty) 

 • Nocleg w hotelu pokój ekonomiczny + catering dietetyczny (zawodnicy otrzymują zestaw jedzenia na cały dzień w specjalnie przygotowanych opakowaniach) - cena za cały jeden turnus 470* (od poniedziałku do soboty)

 • Nocleg w hotelu pokój dwuosobowy wyższy standard + catering dietetyczny (zawodnicy otrzymują zestaw jedzenia na cały dzień w specjalnie przygotowanych opakowaniach) - cena za cały jeden turnus 585 zł* (od poniedziałku do soboty)

 

*proszę wziąć pod uwagę, że cena hotelu lub wyżywienia może ulec kosmetycznej zmianie zarówno w górę jak i w dół (około 25 zł za cały pobyt). 

Masz dodatkowe pytania?
Zarezerwuj rozmowę - odzwonimy do Ciebie w 24 godziny.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA FOOTBALL DREAM CAMP 

Cena regularna: 1490 zł + cena noclegu i wyżywienia

Specjalna Cena Promocyjna: 1190 zł+ cena noclegu i wyżywienia

Do końca promocji zostało:

© 2019 by Antoni Mielecki AM.

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
0