Moja MISJA

„Zrozum to, za kilkadziesiąt lat bardziej będziesz żałował, nie tego co zrobiłeś, lecz tego co bałeś się dokonać” - Antoni Mielecki 

Moją misją i powołaniem życiowym jest tworzenie piłkarskich Mistrzów. Mam marzenie, aby Polska Piłka Nożna była jedną z najlepszych w Europie, albo nawet i na świecie. Wiem, że poprzez Treningi Mentalne oraz wiedzę zawartą w moich książkach wspólnie możemy to osiągnąć. 

Moim celem jest doprowadzenie zawodnika,
z którym współpracuję do jego najwyższego poziomu Mentalno-Piłkarskiego. Dla jednego Piłkarza ten poziom będzie Ekstraklasą, dla drugiego Ligą Mistrzów. Poprzez moją opracowaną i sprawdzoną metodę współpracy z zawodnikami na ponad 1300 Treningach Mentalnych, bardzo dobrze wiem jak to zrobić. 

Jak działam?

Stałą współpracę Mentalną mogą podjąć ze mną wyłączenie zawodnicy, którzy urzekną mnie swoją historią i udowodnią mi, że pragną osiągnięcia sukcesu jak złapania oddechu. 

Wtedy zaczyna się prawdziwa „Mentalna Liga Mistrzów”.

Spotykamy się z zawodnikiem minimum raz lub dwa razy
w tygodniu na Treningach Mentalnych online. Dodatkowo zawodnik jest w stałym kontakcie ze mną. Zawodnik ma mój prywatny numer telefonu i w każdej chwili może do mnie zadzwonić lub napisać gdy tylko potrzebuję pomocy i wsparcia Mentalnego.

 

Najważniejszym aspektem stałej współpracy Mentalnej jest stałe nadzorowanie rozwoju zawodnika. Piłkarz, z którym współpracuję, codziennie podsyła mi swoje plany dnia, cele oraz szczegółową analizę swojego dnia. Sprawdzam, analizuję
i daję feedback. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możemy wyjść na najwyższy poziom przygotowania Mentalnego w Piłce Nożnej. 

Mówię wprost - daję Mentalny wycisk, nie jest łatwo, często chwalę ale potrafię również powiedzieć twarde i męskie słowa. Ale tylko dzięki takiej współpracy, gdy oboje dajemy z siebie 1000% możemy osiągnąć nasze wielkie piłkarskie marzenia. 

Kim jestem? 

Przede wszystkim jestem człowiekiem
z wielkimi marzeniami, które
z premedytacją realizuję. 

-Tego uczę moich zawodników.

 

Całe życie byłem i jestem związany ze sportem. Wcześniej grałem w Piłkę Nożną, byłem kapitanem

w Wiśle Kraków, później pełniłem funkcję Trenera w Akademii Wisły Kraków. Byłem również właścicielem centrum przygotowania motorycznego
i mentalnego dla Piłkarzy. 

 

Moim całym światem jest Piłka i Trening Mentalny. Pracując jako Trener Mentalny zmieniam życie Piłkarzom inspirując
i motywując Ich do sięgania po najwyższe cele. 

 

Uwielbiam zdobywać nową wiedzę
i kocham książki - „pożeram” je nieustanie. Z zamiłowania do książek
i mojej misji życiowej, aby dzielić się wiedzą - piszę książki, które są pisane prostym językiem, aby czytający je zawodnik mógł je łatwo zrozumieć i od razu zastosować do życia. Dziś jestem autorem 5 książek o Treningu Mentalnym
i Przygotowaniu Dietetycznym Piłkarzy.
I na pewno nie mam zamiaru się zatrzymywać :) 

 

Regularnie uczę się dwóch języków. Nieustanie ćwiczę i stosuję dietę, aby być żywym przykładem i inspiracją dla moich zawodników. A Jeśli chodzi o życie prywatne i czas wolny to… 24 godziny na dobę żyję Treningiem Mentalnym i Piłką :)

 

Moim celem numer jeden jest bycie najlepszym Trenerem Mentalnym na świecie. Wiem, że to osiągnę. Tego również uczę moich zawodników. - Jeśli nie pragniesz być najlepszym, nigdy nim nie będziesz. 

© 2019 by Antoni Mielecki AM.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0